راهکار ویژه
شرکت های تولیدی و بازرگانی تجهیزات پزشکی

استفاده از Serial Number ، Lot Number و تاریخ انقضا
نرم افزار مالی روزنه، امکان تعریف شماره لات، شماره سریال و تاریخ انقضا را برای کلیه کالا های موجود در انبار برای شما فراهم کرده است.
در هنگام ثبت ورود کالا به انبار و یا ثبت اطلاعات پیش فاکتور خرید یا پیش فاکتور خرید ارزی، مقادیر مربوط به لات، سریال و تاریخ انقضا از کاربر دریافت شده و در هنگام خروج کالا، دوباره از وی پرسیده می شود.
همچنین امکان تعریف این مقادیر برای پارت های مختلف ورودی به صورت گروهی وجود دارد. به عنوان مثال برای 100 قلم از یک کالا به صورت هم زمان 100 عدد سریال، 5 عدد لات و 7 عدد تاریخ انقضا تعریف شود.
همچنین می توانید پارت های مختلف ورودی به انبار را از یکدیگر تفکیک نموده و با تعریف شماره پارت یا شماره بارنامه، امکان مدیریت بهتر بر روی موجودی انبار را فراهم آورید.
مدیریتی جامع بر روی تمام انبار ها
روزنه امکاناتی بی نظیر در فرایند های انبار داری و انبار گردانی در اختیار شما قرار می دهد. با بهره گیری از راهکار جامع مالی روزنه می توانید:
 • موجودی تمام انبار های خود را به صورت مجتمع مدیریت نمایید.
 • با بهره گیری از سیستم انبار های مجازی، موجودی کالا را به تفکیک هر انبار مشاهده نموده و عملیات حسابداری و قیمت گذاری انبارها را به صورت یکپارچه انجام دهید.
 • مکان تمامی کالا ها در انبار را مشخص نموده و عملیات چیدن و برداشتن کالا در انبار را تسهیل کنید
 • با استفاده از تکنولوژی بارکد یا RFID ورود و خروج انبار را کنترل نموده و خطای انسانی در مرحله خروج کالا را به حداقل برسانید
 • با محدود کردن دسترسی انباردار در ارائه تاریخ های انقضاء نزدیک تر، همیشه مطمئن باشید نزدیک ترین تاریخ انقضا از انبار خارج می شود.
 • برای تمام کالاهای انبار بارکد مخصوص حاوی نام کالا، شماره لات، شماره سریال و تاریخ انقضا چاپ کرده و در تمام عملیات سیستم از آن استفاده نمایید.
فرایند های اختصاصی بازرگانی داخلی و خارجی
راهکار روزنه، امکانات خاصی جهت شرکت های تجهیزات پزشکی در زمینه بازرگانی ارائه کرده است.
 • امکان ثبت تصویر و مشخصات فنی کالا و چاپ تصویر و مشخصات فنی در هریک از سطر های پیش فاکتور یا فاکتور به منظور تسهیل در بررسی و صدور دستورات لازم توسط خریداران
 • امکان انجام کلیه عملیات خرید، فروش، دریافت و پرداخت ارزی به همراه استفاده از حساب تفصیلی اعتبار اسنادی
 • امکان الصاق مدارک مربوط به بازرگانی خارجی شامل پروفرم ها و... با قابلیت اعطای سطوح محرمانگی به هر یک از مدارک
 • امکان ایجاد تعداد نا محدود اضافات و کسورات فاکتور، به منظور ثبت مواردی همچون هزینه ترخیص، هزینه های حمل، پورسانت های بازاریابی و...
 • امکان چاپ نامی به غیر از نام اصلی کالا در فاکتور فروش به منظور ایجاد زبانی مشترک بین شرکت و خریداران
 • امکان دریافت سفارشات مشتریان به صورت آنلاین و ورود به چرخه فرایند بررسی و تایید سفارش شرکت به صورت اتوماتیک. این امر موجب تسریع در عملیات سفارش گیری و ارسال شده و همچنین از اشتباهات کاربری در دریافت سفارش و ورود اطلاعات آن جلوگیری خواهد کرد
فرایند های تولید و بهای تمام شده
تمام فرایند های تولید محصولات به راحتی در نرم افزار روزنه قابل پیاده سازی و اجرا است سیستم تولید و بهای تمام شده روزنه امکان تعریف انواع الگو های ساخت محصول را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین امکان استفاده از Lot Number در کلیه فرایند های تولید وجود داشته و امکان ارائه Lot Number به تمامی کالا های ساخته شده و نیمه ساخته ها برای شما فراهم است.
با استفاده از فرایند های تولید و ارائه Lot Number به محصولات به راحتی می توانید فرایند تولید خود را ردیابی کرده و در صورت بروز اشکال در کالای نهایی مشکل به وجود آمده را یافته و عملیات تصحیح فرایند را به سادگی انجام دهید.
با استفاده از سیستم تولید سریال اتوماتیک کلیه محصولات تولید شده دارای شماره سریال منحصر به فرد شده و برای فروش آماده می شوند.
بهای تمام شده در سیستم روزنه به تفکیک هر گزارش تولید قابل محاسبه بوده و این امر به شما در قیمت گذاری و فروش نیمه ساخته ها کمک بسیار زیادی می کند. همچنین با استفاده از این امکان بهای تمام شده کالای تولیدی با کمترین خطای ممکن محاسبه خواهد شد.